محصولات

corporate-slide-3 copy
کمپرسور اسکرو اویل اینجکت

در کمپرسور اسکرو اویل اینجکت روغن تزریق شده بداخل محفظه تراکم در پایان فرآیند تراکم با گاز مورد تراکم مخلوط شده و بعد از خارج شدن از محفظه تراکم در یک تله جداکننده، از گاز متراکم جدا شده و بعد از خنک کاری و فیلتراسیون بداخل محفظه تراکم برگشت داده می شود.

 

0022
درایر تبریدی (ریفریج )

 این دستگاه ها در مقابل کمپرسور نصب شده و با کاهش دمای هوای ورودی موجب جدا شدن ذرات آب و رطوبت از هوا می شوند. در ادامه به توضیح عملکرد دستگاه درایر تبریدی و همچنین انواع و مزایای آن خواهیم پرداخت.

 

بوستر
بوستر کمپرسور

کمپرسور فشار قوی هوای فشرده شده را تا فشار بالاتری متراکم می کند، بوسترهوا مواردی که به فشار بالاتری نیاز است و یا بیشتر برای جبران فشارهایی که در طول خطوط افت کرده است ، مورد استفاده قرار می گیرد.

 

جذبی
درایر جذبی ( دیسکانت )

خشک کن جذبی یا دیسکانت، دارای دو مخزن برج شکل است که در آنها مواد جذب کننده رطوبت (آلومینا اکتیو یا سیلیکا ژل) وجود دارد، این مواد دارای سطوحی با تخلخل زیاد است که رطوبت در این حفره های میکرونی به دام افتاده و جذب می گردد.

 

corporate-slide-3 copy 2aaa
مخازن هوای فشرده

وظیفه اصلی مخزن ذخیره هوا، ذخیره کردن هوای فشرده شده توسط واحد هوا ساز کمپرسور پیستونی و اسکرو می باشد اما مزیت های نصب مخزن در کمپرسور ها، محدود به این نمی شود. که در ادامه به توضیح آن پرداخته می شود.

 

corporate-slide-333copy 2
کمپرسور معدنی پرتابل

کمپرسور معدنی که با نام کمپرسور پرتابل نیز شناخته می شوند ؛ از نوع دیزلی می باشند و سوخت مصرفی آن گازوئیل است نیازی به برق شهری برای راه اندازی ندارند .کمپرسور معدنی بیشتر در شرایط دشوار مانند صنایع معدنی و سندبلاست و … مورد استفاده قرار می گیرند